Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські хірурги врятували пацієнта, якому зупинялося серце
13 Березня, 20:22
logo-black

Львівські хірурги врятували пацієнта, якому зупинялося серце

Юлія Швидко

У середу, 11 березня, медики Львівської міської лікарні №8 врятували 28-річного пацієнта, який був на межі життя та смерті. Чоловік працює м’ясником, «швидка» забрала його з робочого місця.

«Він розробляв м’ясо, ніж тримав близько до себе. Несподівано інструмент вискочив з руки, лезо вдарило по стегну. Пошкодилися стегнові судини, що викликало інтенсивну кровотечу. Тут життя пацієнта вирішували секунди», – розповідає LMN заступник головного лікаря з хірургічної роботи 8-ої лікарні Ігор Стояновський.

Люди, які працювали поруч, оперативно викликали «швидку». Медики прибули у супроводі наряду патрульної поліції. Пацієнта одразу взяли на операційний стіл. Чоловік втратив більше 2,5 л крові. У нього вже розпочиналася зупинка серцевої діяльності.

“Та завдяки злагодженій роботі працівників реанімаційного відділення та хірургів зупинили кровотечу та відновили серцеву діяльність. На допомогу викликали судинного хірурга обласної клінічної лікарні. В результаті спільної злагодженої роботи відновили прохідність судин, компенсували крововтрату, зберегли життя пацієнта та його ногу», – зазначає лікар.

Сьогодні пацієнта перевели із реанімаційного відділу у хірургію. Він уже пробував вставати.

Фото: 8-ма лікарня

Схожі новини