Львівські хірурги провели складну операцію на обличчі воїна з Яворова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські хірурги провели складну операцію на обличчі воїна з Яворова
27 Червня, 19:31

Львівські хірурги провели складну операцію на обличчі воїна з Яворова

Львівські щелепно-лицеві хірурги Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ провели складну реконструктивну операцію на обличчі військовому зі Львівщини.

Про це розповіли у пресслужбі ЛМР.

«Петру – 28, він з міста Яворів, що на Львівщині. Професійний військовий, закінчив Національну академію сухопутних військ у Львові. Одразу, щойно почалася повномасштабна війна, бригаду Петра перекинули на Донецький напрямок. Рівно за рік від початку вторгнення, 24 лютого 2023 року, Петро отримав поранення у Вугледарі. Тоді він ще з трьома захисниками поверталися пікапом з бойового завдання. Автівку помітили окупанти та почали артилерійський обстріл», — йдеться у повідомленні.

Аби врятувати себе і своїх хлопців Петро ухвалює рішення – викрутити кермо і злетіти в кювет, де перекинувся на пікапі. Але згодом туди  прилетів ворожий дрон, Петро постраждав найбільше. Військові, які згодом приїхали на допомогу, доправили чоловіка до найближчої лікарні в Покровськ.

Йому діагностували черепно-мозкову травму з деформацією черепа, стабілізували стан та перевезли до Дніпра. А вже згодом звідти відправили до Львова, до центру НЕЗЛАМНІ на реконструкцію обличчя.

«Втручання хірурги розпочали з виличної кістки, яка неправильно зрослася. Вони розпилили кістку і поставили у правильне положення, зафіксувавши індивідуальною пластиною. Далі була реконструкція очного яблука. З допомогою титанового протезу, хірурги піднімають та фіксують око. А насамкінець реконструюють лобну кістку», — йдеться у повідомленні.

 

 

 

Попереду у Петра реабілітація. Він мріє якнайшвидше повернутися до своєї бригади та долучитися до звільнення нашої землі від окупантів.

Відео