Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські хірурги врятували жінку з онкологією
30 Червня, 15:24

Львівські хірурги врятували жінку з онкологією

Онкологи Першого медичного об’єднання Львова вилікували 52-річну жінку від колоректального раку ІІІ стадії, який встиг поширитись у лімфатичні вузли. Про це йдеться на сторінці лікарні.

«Спеціалісти відділення онкології та онкохірургії малоінвазивно, лапароскопічно, видалили уражену частину прямої кишки та з’єднали дві її частини, щоб уникнути пожиттєвої стоми. І все це вдалось зробити через невеликі розрізи», — повідомляють у клініці.

Як зазначають лікарі, лише після 5-денної комбінованої терапії пацієнтку  виписали додому (курс хіміопроменевої терапії, потім хірургічне втручання).

Колоректальний рак на другому місці серед онкозахворювань. Його основними симптомами є часті закрепи або діарея, біль у животі, здуття, виділення крові під час дефекації, різке схуднення, анемія.

«Аби попередити розвиток онкології, людям після 45-ти варто проходити колоноскопію щонайменше раз у п’ять років, у випадку, якщо рак був у родичів – частіше. За скеруванням від сімейного лікаря огляд є безкоштовним!», — пишуть онкологи.

Онкологи та онкохірурги Першого медоб’єднання Львова лікують пацієнтів із захворюваннями ШКТ, грудної порожнини, заочеревинного простору, органів жіночої репродуктивної системи та грудної залози.

Схожі новини