Львівські художні гімнастки здобули понад 20 медалей на чемпіонаті України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські художні гімнастки здобули понад 20 медалей на чемпіонаті України
04 Липня, 10:36

Львівські художні гімнастки здобули понад 20 медалей на чемпіонаті України

Днями у Києві відбувся Чемпіонат України з художньої гімнастики за програмою кандидатів у майстри спорту України, а потім— і за програмою майстрів спорту. У багатоборстві у групових вправах збірна команда Львівщини стала срібним призером змагань. Про це повідомили у Львівській ОВА.

На змаганнях представниці зі Львівщини здобули 20 медалей.

«У багатоборстві у групових вправах збірна команда Львівської області №1 стала срібним призером чемпіонату України, поступившись лише збірній команді України. У фіналі з 5 скакалками львівські гімнастки та у фіналі з 5 мʼячами посіли 2 місце», – йдеться у повідомленні.

У складі команди виступали Анна Єргієва, Анастасія Щелецька, Вероніка Скригіна, Вікторія Сашина, Анна Засадна та Юлія Обух.

В індивідуальній програмі у фіналах за програмою кандидатів у майстри спорту України у вправі з обручем 2 місце посіла Вероніка Скригіна, у вправі з мʼячем 2 місце здобула Анна Засадна.

Крім того, бронзовою призеркою у вправі з булавами стала Анастасія Щелецька, а у вправі зі стрічкою — Вероніка Скригіна.

Зазначається, що на Чемпіонаті України з художньої гімнастики за програмою майстрів спорту Христина Погранична виборола бронзову медаль у багатоборстві, а також у фінальних змаганнях срібло в обручі та бронзу в булавах.

Відео