Львівські лікарі поставили на ноги пацієнта із 80% ураження легень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські лікарі поставили на ноги пацієнта із 80% ураження легень
10 Грудня, 09:14

Львівські лікарі поставили на ноги пацієнта із 80% ураження легень

Із Центру легеневого здоров’я, що у Львові, готується до виписки хворий, за життя якого лікарі боролися кілька тижнів. Василь Пелих мешканець Сокальського району. Мав супутні захворювання, але попри все зумів подолати небезпечну недугу коронавірус.

«Коли відчув себе погано, мене забрали до Сокальської районної лікарні. Там я пробув два дні. Але мені значно погіршало. Просто серед ночі мене повезли до Львова. Вже у Центрі легеневого здоров’я лікарі давали мені лише 1%, що житиму. У мене було більше 80% пораження легень, крім того мав низку супутніх захворювань: підшлункова залоза, бо у мене цукор, мікроінсульт. Але зі мною була дочка і сказала: «Якщо дають хоч один відсоток на життя, то ми будемо боротися!», – розповідає Василь.

Чоловік пробув у лікарні кілька тижнів. І навіть попри свій немолодий вік, каже, зараз себе почуває добре.

«Тільки дякуючи лікарям та моїй сім’ї,  я зараз живий та йду на одужання. Надзвичайно вдячний всім цим людям, які лікували мене та вірили в мене. Підтримували всі і медсестри, і навіть дівчатка, які їжу розносили. Завжди добрим словом, усмішкою. Це було для мене дуже важливо», – додає чоловік.

Перенісши тяжку недугу, пенсіонер радить не зволікати ні хвилини. Якщо відчуваєте перші ознаки захворювання, а крім усього маєте ще й інші супутні хвороби, – негайно звертатись до лікарів.

 

“Якби не моя лікуюча лікарка, мене б вже не було, хвороба складана. Знаходить найпотаємніші слабкості у людини, – вражає. Люди, які мають супутні захворювання не повинні затягувати – треба до лікаря звертатися негайно”, – каже чоловік.

Фото: скрін з відео Центр легеневого здоров’я

  • 0
  • 423
Відео