Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські лікарі поставили на ноги постраждалих у ДТП дітей з Чорнобаївки
25 Травня, 11:55

Львівські лікарі поставили на ноги постраждалих у ДТП дітей з Чорнобаївки

На Львівщині потрапила в аварію родина, якій вдалось втекти з окупованої Чорнобаївки. Внаслідок аварії дідусь загинув, а решта пасажирів отримали травми різного ступеня важкості. Про це повідомили в Охмадиті.

За словами медиків, мама, двоє синів, їх бабуся і дідусь вирушили купити кросівки для дітей.

«Усі речі вони залишили вдома і не встигли зібрати все необхідне, тож обживалися на новому місці і старалися облаштувати собі життя на Львівщині, доки у легендарній Чорнобаївці наші захисники знищують ворога», – розповіли медики.

Однак доїхати до взуттєвого магазину їм не вдалось. Родина потрапила у ДТП, внаслідок якої дідусь загинув, мама отримала важкі травми, а двоє дітей – черепно-мозкові травми і важкі переломи. Лікарі з львівського ОХМАТДИТУ поїхали по хлопців до районної лікарні у Турці.

«У Іванка, старшого хлопчика – черепно-мозкова травма і переломи обох стегон зі зміщенням. До відділення реанімації та інтенсивної терапії підліток потрапив у стані шоку і ретроградної амнезії. У молодшого – теж перелом ключиці і черепно-мозкова травма. Доки мама хлопців одужувала у лікарні для дорослих, хлопцями займалася наша команда», – розповіли у лікарні.

Днями Іванко повернувся до реанімації, де йому допомагали одужувати, але цього разу – на своїх двох і з квітами для своєї лікарки. Окрім того, хлопці повідомили, що їх мама, йде на поправку.

 

«Наші маленькі пацієнти – великі бійці, вони мужньо трималися весь цей час і сьогодні демонструють успіхи в реабілітації: Іванко впевнено стоїть на ногах і вже скоро його виписують!», – діляться медики.

Схожі новини