Львівські лікарі прооперували підлітка з Бахмута, якого посікло осколками від російської міни | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські лікарі прооперували підлітка з Бахмута, якого посікло осколками від російської міни
23 Лютого, 10:56

Львівські лікарі прооперували підлітка з Бахмута, якого посікло осколками від російської міни

Хірурги Національного реабілітаційного центру «Незламні» у Львові допомогли 16-річному хлопцю, який отримав важкі поранення у Бахмуті на Донеччині.

«Хлопець вийшов з дому набрати води, коли розпочався артобстріл. 3-сантиметровий уламок застряг у грудній порожнині хлопця – всього за кілька міліметрів від аорти. Це трапилося 31 січня. 2 людей загинули, 4 постраждали, серед них – Микита», – розповіли в Першому медоб’єднанні Львова.

Підліток отримав важке мінно-вибухове поранення з численними переломами рук і ніг, а також пошкодження лівої легені. Спочатку його терміново доставили до Дніпра, де медики стабілізували стан хлопця, а по тому – до Львова.

У Центрі «Незламні», щоб врятувати хлопцеві життя, лікарі провели дві операції. Спершу малоінвазивно видалили уламок із грудної порожнини, а пізніше – дрібні уламки з м’яких тканин, стегна та плеча.

Наразі життю Микити травми більше не загрожують. Однак попереду у нього тривалий процес відновлення. Для цього з ним щоденно по кілька годин працюють фахівці з реабілітації.

Відео