Львівські лікарі врятували хлопчика з Самбірщини, у якого діагностували запалення кісткового мозку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські лікарі врятували хлопчика з Самбірщини, у якого діагностували запалення кісткового мозку
31 Серпня, 13:58

Львівські лікарі врятували хлопчика з Самбірщини, у якого діагностували запалення кісткового мозку

Хірурги Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» прооперували 2-річного Олександра із Самбірщини, у якого діагностували остеомієліт (запалення кісткового мозку).  Про це повідомляє пресслужба лікарні Охматдит. 

«Я помітила у сина гульку на грудній клітці. Ми звернулися до лікарів у Старому Самборі і вони одразу нас відправили до Львова», – розповіла мама 2-річного Олександра Зоряна.

У львівську лікарню дитина потрапили за скеруванням фтизіатрів.

«Ми провели Олександру вже дві операції. Це не прості втручання. Але усе пройшло успішно. Лікування таких захворювань займає час. Досить складна, клопітка робота. Вимагає від батьків терпіння і мультидисциплінарного підходу від лікарів», — зазначив дитячий хірург лікарні Кирило Лапшин.

Лікарі зазначили, що це захворювання здебільшого дитячого віку, бо пов’язане з тим, що дитяча кістка має певні анатомічні особливості у порівнянні з дорослою.

Опісля хлопчик ще пройде інтенсивне медикаментозне лікування та реабілітацію і тривалий час буде під наглядом лікарів. Зазначимо, до «Охматдиту» за рік потрапляє близько 15-ти дітей із таким захворюванням.

Відео