Львівські лікарі врятували хлопчика з Самбірщини, у якого діагностували запалення кісткового мозку – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські лікарі врятували хлопчика з Самбірщини, у якого діагностували запалення кісткового мозку
31 Серпня, 13:58

Львівські лікарі врятували хлопчика з Самбірщини, у якого діагностували запалення кісткового мозку

Хірурги Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» прооперували 2-річного Олександра із Самбірщини, у якого діагностували остеомієліт (запалення кісткового мозку).  Про це повідомляє пресслужба лікарні Охматдит. 

«Я помітила у сина гульку на грудній клітці. Ми звернулися до лікарів у Старому Самборі і вони одразу нас відправили до Львова», – розповіла мама 2-річного Олександра Зоряна.

У львівську лікарню дитина потрапили за скеруванням фтизіатрів.

img_4187

«Ми провели Олександру вже дві операції. Це не прості втручання. Але усе пройшло успішно. Лікування таких захворювань займає час. Досить складна, клопітка робота. Вимагає від батьків терпіння і мультидисциплінарного підходу від лікарів», — зазначив дитячий хірург лікарні Кирило Лапшин.

Лікарі зазначили, що це захворювання здебільшого дитячого віку, бо пов’язане з тим, що дитяча кістка має певні анатомічні особливості у порівнянні з дорослою.

Опісля хлопчик ще пройде інтенсивне медикаментозне лікування та реабілітацію і тривалий час буде під наглядом лікарів. Зазначимо, до «Охматдиту» за рік потрапляє близько 15-ти дітей із таким захворюванням.

Відео