Львівські лікарі врятували недоношене немовля від сліпоти | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські лікарі врятували недоношене немовля від сліпоти
29 Червня, 16:40

Львівські лікарі врятували недоношене немовля від сліпоти

У Львівській обласні дитячій лікарні Охматдит відновили оперативні втручання дітям з ретинопатією (ураження сітківки ока) недоношених. Зокрема, керівниця Центру, лікарка-офтальмологиня Наталія Гудима прооперувала дитинку з таким діагнозом, яка при народженні важила всього 650 грам.

«При обстеженні хлопчика було виявилено патологію, яка виникає в середньому у 20% недоношених дітей і у 90% дітей з масою тіла при народженні менше 800 грам – ретинопатію, що являє собою ураження сітківки ока», —розповіла Наталія Гудима.

Коли дитина досягла трьохмісячного віку її прооперували – виконали лазерну коагуляцію сітківки ока, що врятує її від сліпоти в подальшому.

Також під час цього оперативного втручання була проведена поєднана операція з приводу вродженої пахової грижі, а також виконали вкорочення вуздечки язика, що важливо для маленької дитини, оскільки все було виконано під одним загальним наркозом.

Хлопчика виходжували у відділенні анестезіології новонароджених практично 2 місяці, виписавши уже з вагою близько 3-ох кілограм.

Відео