Львівські лікарі запротезували 71-річну жінку з Донецької області | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські лікарі запротезували 71-річну жінку з Донецької області
14 Вересня, 14:02

Львівські лікарі запротезували 71-річну жінку з Донецької області

У львівському реабілітаційному центрі Незламні запротезували 71-річну жительку Донецької області, яка постраждала внаслідок влучання російської ракети у міський ринок, де вона працювала. Як зазначили у Першому медичному обʼєднанні Львова, тепер літня пацієнтка вчиться ходити.

«Тетяні Долозі – 71. Все її життя минуло в місті Українськ Донецької області. На пенсії жінка вела дуже активний спосіб життя. Встигала доглядати матір, поратися на городі та працювати. Так було до квітня 2023 року. Тоді російська ракета прилетіла просто біля ринку, де працювала пенсіонерка. Від влучання дах сусіднього будинку посунувся і впав на металевий контейнер, в якому і перебувала пані Тетяна. Каже, що лівої ноги не стало відразу, а праву – дуже сильно пошкодило», — йдеться у повідомленні.

Жінка була при свідомості і добре пам’ятає, що всю дорогу до лікарні голосно кричала: “Господи, помилуй!” від болю і розуміння, що втратила ногу.

Тетяну, яка постраждала внаслідок влучання російської ракети, запротезували спеціалісти Національного реабілітаційного центру Незламні. Нині пані Тетяна вже отримала свою штучну кінцівку, вчиться на ній ходити та завершує реабілітацію.

Відео