Львівські лікарі видалили пацієнтці пухлину вагою більше 6 кілограм (ФОТО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські лікарі видалили пацієнтці пухлину вагою більше 6 кілограм (ФОТО)
23 Листопада, 18:14

Львівські лікарі видалили пацієнтці пухлину вагою більше 6 кілограм (ФОТО)

У Клінічній лікарні швидкої допомоги провели унікальну операцію. Прооперували 49-річну пацієнтку. У жінки в матці розвинулась багатовузлова міома вагою понад 6 кілограм. Пухлина займала всю черевну порожнину жінки.

«Пацієнтка звернулась зі скаргами на постійну слабкість, головокружіння та гінекологічні кровотечі. Через надлишкову вагу жінка не відчувала, що всередині неї може бути пухлина такого розміру. Провівши обстеження, медики виявили, що це – міома матки значних розмірів, – кажуть у медзакладі – Утворення розміром 45х25х18 см видалили наші медики. Пухлина займала всю черевну порожнину жінки – від малого тазу і аж до діафрагми та була розділена кількома вузлами».

Зі слів медиків, хірургічне втручання технічно було складним, оскільки вузли були розміщені поруч з іншими органами та вросли у великий чепець. Пухлина міцно вросла в жирову тканину кишківника.

Проте лікарі успішно провели операцію.

«Відчувши значне полегшення, пацієнтка активно ходила вже наступного дня після операції та найближчим часом – готується їхати додому!», – додають у Клінічній лікарні.

 

 

Відео