Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські лучники перемогли на національному чемпіонаті
12 Вересня, 16:47

Львівські лучники перемогли на національному чемпіонаті

Львівські лучники перемогли на національному чемпіонаті України стрільби з лука серед юніорів. Команди 12 областей представили 130 спортсменів та спортсменок. Як зазначила пресслужба ЛОВА, цей чемпіонат завершився учора, 11 вересня.

У загальнокомандному заліку перше місце виборола збірна Львівщини: команди юніорів та юніорок нашої області завоювали «золотий дубль» у командних змаганнях, у яких Львівщину представили Ігор Табака, Артем Устінов, Олександр Панциру та Валерія Митрофанова, Дзвенислава Черник, Варвара Ілляш.

 

42a34e6e-050e-49b9-875d-498e65b20c8f

«Стрільба з лука на Львівщині має абсолютно досконалу екосистему, починаючи від проведення міжнародних та національних змагань на найвищому рівні, закінчуючи спортивними здобутками та кваліфікацією тренерсько-викладацького складу на обласному рівні. І ми бачимо зараз, які це результати дає – на різних рівнях, у різних вікових групах наші спортсмени завжди серед найкращих», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім‘як, вітаючи призерів індивідуальних змагань.

В індивідуальних змаганнях серед юніорів у стрільбі з олімпійського лука спортсменам Львівщини також не було рівних: п‘єдестал пошани вибороли Ігор Табака, Артем Устінов та Олександр Панциру. Серед юніорок бронзу виборола львів’янка Анастасія Фадєєва.

e2bf273b-5d3b-457a-9bfc-fd3ab63bcf7d
Схожі новини