Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські мажоритарники від УГП звітують за місяць роботи
08 Жовтня, 20:11

Львівські мажоритарники від УГП звітують за місяць роботи

У фракцію «Голосу» входять три мажоритарні народні депутати. Про перші їх перемоги розповідають у пресслужбі Української Галицької партії.

Галина Васильченко у вересні відстояла частину правок до важливих економічних законопроектів, зокрема, щодо «касових апаратів» та створення механізму «кешбеку». Завдяки їй, вдалося відтермінувати перехідний період застосування РРО для деяких груп до 1 січня 2021 року, підвищити ліміти і знизити штраф.

«У Галини запрацювали 6 громадських приймалень, куди запрошуємо звертатися мешканців 118 округу та й інших округів теж, якщо там не такий кльовий нардеп. Вони вже набирають популярності: у вересні опрацьовано 63 звернення на різні тематики», – зазначають у пресслужбі УГП.

Наталія Піпа взялася за спорт: у Львові на Сихові має постати сучасний спортивний комплекс. Будівництво спорткомплексу триває вже 5 років, тому Наталія провела зустрічі з усіма, хто залучений до будівництва, і розробила «дорожню карту» реалізації цього проекту.

Також депутатка звернулася до Міністерства фінансів України, аби виділило кошти для реконструкції парку імені Івана Павла ІІ, приміщення бібліотеки на Червоної Калини, 58 та ремонту підвалу у Lviv Dovzhenko Centre на Червоної Калини, 81.

Ярослав Рущишин створює львівський обласний осередок «Голосу».

«Охочих вступити є багато по всій області. Це дає надію на сильний двигун позитивних змін в регіоні. До праці!» – каже Ярослав Рущишин.

На фейсбук-сторінці Ярослава можна давати відгуки та пропозиції до законів, які розглядає Комітет з питань економічного розвитку ВР. Також відгуки та інші звернення можна подавати в офлайні у приймальні Ярослава, котра працює двічі на тиждень.

Ярослав опікується збільшенням фінансування Театру імені Марії Заньковецької. Прагне забезпечити не лише утримання театру, але і його розвиток. Кошти театру потрібні на капітальний ремонт механічного обладнання головної сцени та реставрацію камерної.

Фото: Facebook

Схожі новини