Львівські медики прооперували 5-місячну дитину, яка через ваду верхньої губи не могла нормально їсти | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські медики прооперували 5-місячну дитину, яка через ваду верхньої губи не могла нормально їсти
01 Серпня, 16:55

Львівські медики прооперували 5-місячну дитину, яка через ваду верхньої губи не могла нормально їсти

У Львові прооперували 5-місячну дівчинку із надскладною вродженою вадою верхньої губи. Про це повідомили у Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит».

Сім’я дівчинки з Волинської області. Живуть всього за 20 кілометрів від білоруського кордону. Варвара народилася з дуже складною, вродженою вадою верхньої губи альвеолярного відростка.

“Це була дуже не типова і широка, двобічна розщілина верхньої губи альвеолярного відростка. Усі лікарі, які її бачили розводили руками і не знали, що робити. Врешті, сім’я звернулася до нас. Ми проконсультувалися із нашим ортодонтом. Була дилема чи спершу розширювати щелепу, а далі оперувати. Але все таки після онлайн-консультацій з нашими американськими колегами ми вирішили оперувати. Втручання провели, коли дівчинці було 5 місяців. Зробили хейлоринопластику, сформували коловий мʼяз рота, губу, а також крила носа. Операція була надзвичайно складна. Ми не обіцяли, що зможемо зробити усе одномоментно, але нам вдалося усе закрити за одне оперативне втручання”, – розповіли у лікарні.

Тепер дівчинка може нормально харчуватися та ковтати. Через це одразу після операції в неї почала збільшуватися маса тіла.

А також з’явилася гарна усмішка. У лікарні діляться, що результат “до” і “після” – вражаючий.

Відео