Львівські медики врятували 29-річну жінку та дали їй можливість вдруге завагітніти | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські медики врятували 29-річну жінку та дали їй можливість вдруге завагітніти
27 Червня, 12:59

Львівські медики врятували 29-річну жінку та дали їй можливість вдруге завагітніти

Львівські медики не лише врятували життя 29-річній жительці Луцька, а й дали надію у майбутньому вдруге стати мамою. Про це повідомили у Першому медоб’єднанні Львова.

«Тривалий час жінку турбували гормональні зміни. Голос став грубшим, на обличчі почало рости волосся, а настрій стрибав як на “американських гірках”. Лікар, до якого раніше зверталася Діана, призначив обстеження, однак вона знехтувала УЗД, а відтак – можливістю вчасно діагностувати пухлину», – розповіли медики.

Лише коли місяць тому вона почала впадати в депресію, Діана вирішила повністю обстежитися і була приголомшена – у неї виявили пухлину наднирника. Як виявилось, саме це стало причиною гормонального збою в організмі жінки. Через неї ж Діана, яка мріє про дитину, не могла завагітніти вдруге. Єдиним виходом було – видалити новоутвір. 

У Луцьку, де мешкає жінка, лікарі її проконсультували і скерували до львівського медзакладу.

«Пухлину пацієнтці видалили лапароскопічно, тобто, через маленький розріз. Операція тривала понад 4 години. Через великий розмір новоутвору – 15 см, що для пухлин наднирника рідкість – орган зберегти, на жаль, не вдалося. З хороших новин: пухлина виявилася доброякісною», – додали у лікарні.

Зараз Діана проходить реабілітацію і, щойно гормони стабілізуються, лікарі дозволять їй завагітніти.

Відео