Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські медики врятували 8-річного хлопчика від рідкісної патології спинного мозку
15 Березня, 16:47

Львівські медики врятували 8-річного хлопчика від рідкісної патології спинного мозку

У лікарні Святого Миколая прооперували 8-річного хлопця, у якого була рідкісна патологія спинного мозку. Медикам вдалось поставити дитину на ноги. Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

 

11-27

Євгенові 8 років, він мешкає на Рівненщині. Місяць тому медики діагностували у нього рідкісну патологію – артерії та вени у тому місці сплелися у неправильний клубок. Існувала загроза крововиливу у будь-який момент. Єдиним вихід – хірургічне втручання.

Хлопчика прооперували у річницю повномасштабного вторгнення – 24 лютого. Кілька днів Євген перебував у реанімації під наглядом лікарів.

Потім з ним займались реабілітологи. Відновлення мало тривати не більше тижня, адже далі сім’я Євгена мала повернутись додому.

Медикам вдалось підібрати оптимальне навантаження, відтак, навіть за такий короткий термін вони змогли поставити дитину на ноги. Євген знову може самостійно ходити.

Зазначається,  що батько хлопчика був бойовим командиром. Він загинув торік у вересні поблизу Мар’їнки, що на Донеччині.

Схожі новини