Львівські медики врятували ноги бійця, який підірвався на міні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські медики врятували ноги бійця, який підірвався на міні
22 Червня, 11:50

Львівські медики врятували ноги бійця, який підірвався на міні

Львівські лікарі врятували від ампутації кінцівки бійця, які постраждали від вибуху міни. Як повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова, чоловік вже побував у чотирьох шпиталях і переніс кілька операцій.

Олександрові – 25 років. Від перших днів повномасштабного вторгнення він рвався стати на захист своєї країни. Однак, мобілізували його аж на сьомий прихід до військкомату.

Служити пішов торік у травні. Оскільки хлопець – кухар, то спершу його відправили робити те, що вміє найліпше. Тож перших десять місяців на службі він годував побратимів. А вже від квітня Сашкові теж випадає повоювати на самому “передку” – під Бахмутом.

«Наші хлопці постійно йшли вперед, штурмували, по сто метрів. Дуже тяжко вони давалися. А я був і на підкріпленні, і на евакуації, і на зв’язку. Все, що треба» – розповідає Олександр.

Поранення захисник отримав два тижні тому, коли повертався на свою позицію з сусіднього окопу. Під ногами раптово спалахнуло. То вибухнула саморобна міна. Ноги захисника нашпигувало гвіздками і гайками, які були всередині пристрою. Першу допомогу Сашкові надали побратими. Вчасно і правильно наклали турнікети. Далі на БТРі евакуювали товариша.

Позаду у Олександра вже чотири шпиталі і кілька операцій. Лікарям вдалося вберегти ноги від амптуації, але в них ще залишаються рештки міни. Завдання хірургів – дістати всі уламки, а фахівців з реабілітації – максимально швидко відновити бійця.

Відео