Львівські медики врятували життя вагітній та її немовляті | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські медики врятували життя вагітній та її немовляті
30 Січня, 18:55

Львівські медики врятували життя вагітній та її немовляті

Хірурги та акушери Першого медичного об’єднання Львова врятували 32-річну вагітну львів’янку та її немовля, чиї життя опинились під загрозою через важку патологію у жінки.

Про це повідомили у лікарні.

32-річна Анна Родик мешкає у Львові і мала народити другу дитину. Якось ввечері жінка відчула раптовий біль у верхній частині живота, тому викликала швидку допомогу, яка доставила її у лікарню.

«Лікарі невідкладно взялись обстежувати пацієнтку та виявили: у неї – спайкова кишкова непрохідність. І це – уже третя за останні декілька останніх років непрохідність. Причина цьому – видалений раніше апендицит, після чого в ділянці втручання почали формуватись спайки, тобто, зрощення тканин», – розповіли у медзакладі.

При такій патології їжа перестає просуватись кишечником, відтак швидко утворюється некроз – відмирання тканин. Це призводить до важких ускладнень та сепсису. Такий стан загрожував не лише жінці, але й її ще ненародженій дитині.

Дитина стала менше рухатись і це погіршувало ситуацію. Після низки консультацій, медики вирішили, що жінці потрібно невідкладно провести кесарів розтин, аби врятувати її та маля.

Через 20 хвилин акушер-гінекологи допомогли зв’явити на світ здоровому хлопчику Тимофійкові. Після того лікарі взялись оперувати кишкову непрохідність у самої породіллі.

«Під час втручання спеціалісти розділили спайки кишок, тобто склейки, та повернули кишківник в правильне положення. Операція тривала 3 години та пройшла без ускладнень», – зазначили у Першому медоб’єднанні Львова.

Анна провела в реанімації 4 дні, потім її перевели у стаціонар. Зараз жінка готується до виписки та чекає на зустріч зі своїм новонародженим сином, якого вона зможе взяти на руки через декілька тижнів.

Відео