Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські медики врятували недоношених близнючок, які захворіли внаслідок сидіння в підвалі
26 Квітня, 16:36

Львівські медики врятували недоношених близнючок, які захворіли внаслідок сидіння в підвалі

У львівському Охматдиті медики врятували двох близняток, стан здоров’я яких погіршився внаслідок сидіння у підвалі та евакуації потягом до Львова ще на початку війни. Про це повідомили у лікарні.

Дівчатка народилися у Києві на 24 тижні вагітності, довго перебували у пологовому будинку, а потім були переведені у київський «Охматдит». За словами лікарів, діти поступили у  вкрай важкому стані – в обох бронхолегенева дисплазія та двобічна пневмонія.

«Якраз почалася війна і, коли бомбили Київ, нам доводилося спускатися у підвал. Там було багато дітей – хтось пчихне, хтось кашляне, у когось температура і, якщо для звичайних дітей це нічого страшного, то для моїх недоношених дівчаток – це могло бути смертельним. Їх стан погіршувався, Діанка почала задихатися, тому я прийняла рішення терміново потягом евакуюватися до Львова», – згадує мама Катя.

Як повідомили медики, 8 березня діти вже знаходилися у реанімації лікарні, після стабілізації стану були переведені у педіатричне відділення.

«А сьогодні ми вже вітали наших дівчаток із випискою. Вони здолали довгий і нелегкий шлях від свого народження до сьогодні. Але перемогли і мріють повернутися додому», – розповіли медики.

 

Схожі новини