Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські медики видалили чоловіку злоякісну 8-сантиметрову пухлину мозку
11 Липня, 16:35

Львівські медики видалили чоловіку злоякісну 8-сантиметрову пухлину мозку

Медики Лікарні святого Луки (раніше – 8-ма міська лікарня) видалити 8 сантиметрову пухлину 53-річному чоловіку, який збирався їхати на фронт. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Як зазначають лікарі всього за три тижні пухлина мозку виросла до гігантських розмірів – 8-см, і змусила львів’янина Олега, який готувався захищати рідну країну, боронитися самому.

«Водій за професією, 53-річний Олег саме проходив військове навчання. Час від часу він відчував, наче втрачає контроль над рукою. Коли ж якось не зміг потрапити нею по ручці коробки передач, занепокоївся і звернувся до лікарні Святого Луки Першого медоб’єднання Львова. Причину – пухлину – виявили одразу», – йдеться в повідомленні лікарні.

Зорян Салдан, нейрохірург Лікарні святого Луки розповів, що пухлина була глибоко у структурах головного мозку, але лікарям вдалося провести операцію мікрохірургічно, не пошкодивши мозкову речовину.

Зараз чоловік одужує після операції і налаштовується на курс хіміотерапії в онколікарні. Адже пухлина – на жаль, виявилась злоякісною. Та чоловік вірить – у нього все буде добре.

20da04ce-9e22-4979-b921-1bc8817060e8
Схожі новини