Львівські медики виходили передчасно народжене маля із небезпечним захворюванням – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські медики виходили передчасно народжене маля із небезпечним захворюванням
07 Серпня, 13:46

Львівські медики виходили передчасно народжене маля із небезпечним захворюванням

У Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит» медики виходили передчасно народжену дівчинку, яка важила лише 700 грам. Крім того, у крихітки був некрозитуючий ентероколіт та пневмонія. Про це розповіли в лікарні.

Єва народилася на 26-му тижні вагітності з вагою 700 грам в одному із львівських пологових. На 28-й день життя новонароджену госпіталізували до медзакладу. Лікарі діагностували у неї некротизуючий ентероколіт. Їм вдалось вилікувати дитину медикаментозно, без операції.

«Некротизуючий ентероколіт – це захворювання, яке виникає внаслідок тяжкого ураження незрілого кишечника, яке спричинюється поєднаною дією кількох потенційно шкідливих чинників. НЕК є найбільш поширеним захворюванням шлунково-кишкового тракту. Через кілька годин після появи перших клінічних симптомів захворювання може швидко прогресувати з розвитком некрозу кишечника, шоку і смерті», – розповіли у лікарні.

Крім того, у Єви була пневмонія. Довший час дитина була на штучній вентиляції легень. Вона не харчувалася два тижні, була на повному парантеральному харчуванні.

Мама дівчинки Вікторія каже, що під наглядом медиків її донечка почала одужувати та набирати вагу. До того ж, після лікування та реабілітації офтальмолог провів дитину процедуру лазерної корекції ретинопатії, яка минула успішно.

Відео