Львівські медики виходили передчасно народжене маля із некрозом фаланг пальців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські медики виходили передчасно народжене маля із некрозом фаланг пальців
02 Червня, 17:36

Львівські медики виходили передчасно народжене маля із некрозом фаланг пальців

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» медики виходили новонародженого хлопчика із некрозом фаланг пальців. Крім того, у дитини були інші захворювання. Про це розповіли у лікарні.

Данилко із двійні народився на 29 тижні вагітності з надзвичайно малою масою тіла – всього 740 грамів. До лікарні немовля перевели із двобічною пневмонією, тяжким ураженням шлунково-кишкового тракту, ішемією лівої верхньої кінцівки та некрозом фаланг пальців.

Медики розповідають, що спочатку маля навіть не рухало рукою. Його стан був дуже важким через захворювання. Крім того, ситуацію погіршувала наявність ішемії кінцівки та некроз дистальних фаланг пальців лівої руки. Данилкові загрожувала втрата пальчиків.

«Памʼятаю той день, коли при огляді Данилко стиснув мій палець. В такі моменти ти розумієш, що наша праця не даремна. Весь час ми дуже вболівали, аби ручка хлопчика відновилася. Врешті-решт, вдалося зберегти руку та, навіть, пальчики, та що є основним – функцію кінцівки», – розповідають лікарі.

На щастя, обійшлось без оперативного втручання. Лікарям вдалось вилікувати медикаментозно. У медзакладі Данилко пробув півтори місяці.

Відео