Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські нейрохірурги прооперували 11-річну дівчинку з дитбудинку, для якої збирали гроші
16 Липня, 11:43

Львівські нейрохірурги прооперували 11-річну дівчинку з дитбудинку, для якої збирали гроші

У вівторок, 14 липня, у Львівській міській дитячій лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, дитячі нейрохірурги успішно прооперували 11-річну Елю з дитбудинку, у якої виявили перелом хребця, який спровокувала пухлина. Пухлину дівчині забрали, а щоб у майбутньому уникнути переломів хребців, Елі поставили спеціальну металеву конструкцію, яка надійно фіксує хребет. Її вартість разом з деякими дослідженнями – 60 тис. грн. І придбали цю конструкцію за гроші, які для дівчинки зібрали небайдужі люди, пише Zaxid.net.

«Дівчинку з реанімації вже перевели у відділення.Дитина почувається добре. Операція тривала до трьох, пройшла успішно», – повідомив дитячий нейрохірург Тарас Микитин, який оперував Елю.

Нагадаємо, мова йде про 11-річну вихованку дитячого будинку Елю. У дівчинки спершу виявили компресійний перелом тіла другого поперекового хребця, а при більш детальному обстеженні стало відомо, що цей перелом спровокувала пухлина. Аби дівчинка у майбутньому могла встати на ноги та ходити, їй потрібний була спеціальна металева конструкція, яка буде надійно фіксувати хребет  захищати від переломів.

Оскільки дитина перебуває у дитбудинку, БФ «Крила надії» оголосив збір грошей для Елі. Вартість цієї конструкції спільно з деякими аналізами – 60 тис. грн, але зібрали значну більшу суму – майже 420 тис. грн. Гроші для Елі перерахувало понад 1600 людей.

Гроші, які зібрали для Елі, за словами директорки БФ «Крила надії» Наталії Ліпської, будуть зарезервовані за дівчинкою до завершення лікування і будуть використовуватися лише на неї. Коли дівчинка остаточно одужає, а на рахунку ще залишаться гроші, то вони перейдуть на лікування наступної дитини, в якої буде така ж проблема, як у Елі. За словами Наталії Ліпської, на Львівщині щороку приблизно у чотирьох дітей діагностують таке захворювання.

Схожі новини