Львівські патрульні знайшли у жителя Львівщини телефон, який шукали три роки | Львівська мануфактура новин
Львівські патрульні знайшли у жителя Львівщини телефон, який шукали три роки
27 Лютого, 12:10

Львівські патрульні знайшли у жителя Львівщини телефон, який шукали три роки

Львівські патрульні знайшли телефон, який три роки перебував у розшуку. Про це повідомили у Патрульній поліції Львівської області.

Вчора, 26 лютого, на вулиці Широкій у Львові правоохоронці помітили підозрілого чоловіка. Він, вгледівши поліцейське авто, змінив напрямок руху.

«Невідомого зупинили, ним виявився, 40-річний мешканець Львівщини. Під час поверхневої перевірки у нього знайшли мобільний телефон в розшуку», – розповіли патрульні.

Відомо, що цей телефон від січня 2020 року шукає Коломийський відділ поліції ГУНП в Івано-Франківській області. Чоловіка супроводили у відділ поліції для встановлення обставин.