Львівські перевізники нагадали про підняття тарифу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські  перевізники нагадали про підняття тарифу
02 Листопада, 10:00

Львівські перевізники нагадали про підняття тарифу

Кажуть, що міська влада на їхні звернення не реагує

Львівські перевізники вкотре поставили вимогу – негайно підвищити вартість проїзду у маршрутках. Апелюють тим, що в Україні триває різкий скачок цін на пальне. На заправках Львівщини дизельне паливо коштує 32-33,5 грн за літр. Хоча ще в серпні вартість дизельного коливалась від 25 до 27 грн.

“Автотранспортні підприємства Львова більше місяця тому подали розрахунки до Львівської міської ради. Проте з боку влади будь-яка реакція на наші звернення відсутня,” – пише ВААП у повідомленні.

Перевізники просять, щоб негайно підвищити ціну до 6,5 гривень, а тоді продовжити розгляд питання. Бо зараз говорять про те, що насправді проїзд у Львові мав би коштувати аж 9 гривень.

Раніше АТП попереджали про збої в роботі громадського транспорту. Наприклад, вже сьогодні можна спостерігати відсутність автобусів на маршрутах після 20:00. Очевидно, що у вихідні дні кількість автобусів ще менша, а подекуди вони взагалі відсутні.

“Відсутність належного регулювання з боку Львівської міської ради призведе до повної зупинки автомобільного пасажирського транспорту,” – попереджають у повідомленні.

Також, Всеукраїнська Асоціація Автомобільних Перевізників наводить у приклад інші міста України. В Одесі, Дніпрі, Тернополі, Ужгороді вартість проїзду давно збільшилась.

Тим часом у міській раді на попереднє звернення перевізників відповіли, що варто говорити не лише про підняття тарифу, а й про належну якість, якої вимагають львів’яни.

Відео