Львівські перевізники вимагають терміново підняти тариф – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські перевізники вимагають терміново підняти тариф
12 Жовтня, 12:39

Львівські перевізники вимагають терміново підняти тариф

Погрожують скоротити кількість рейсів

Львівські перевізники вирішили негайно підняти ціну на проїзд у транспорті.

Пояснюють, що вже давно подали розрахунки у міську раду. Хоча розуміють, що розгляд цього питання триватиме щонайменше 1,5 місяці. Тому пропонують виконкому ЛМР терміново прийняти рішення про зміну розміру чинного тарифу і встановити його на рівні 6, 5 грн.

У сьогоднішніх реаліях розрахунковий тариф – більше 9 грн. І це за умови 100%-ного відшкодування за пільгові перевезення. Зволікання з боку міської влади щодо перегляду тарифу призведе до крахуне тільки приватних перевізників, а і комунального транспорту також, – кажуть в Асоціації перевізників.

taryf

Наголошують на тому, що ціни підвищують на все, в тому числі і на продукти харчування.

Лише ринок пасажирських перевезень автомобільним транспортом в м. Львові не реагує на стрімке зростання цін на паливо. Причина проста: ціни на ринку пасажирських перевезень автомобільним транспортом регулює Львівська міська рада. Мабуть, чиновники вважають, що автобуси можуть і без палива рухатися вулицями міста, – пишуть перевізники у своєму зверненні.

Якщо прохання у Львівській міській раді не виконають, перевізники погрожують скорочувати режим роботи автобусів на маршрутах у ранішній, вечірній і ймовірно обідній час.

Нагадаємо, протягом останніх днів зросли ціни на проїзд у маршрутках області. У Львівській ОДА кажуть, що повпливати на перевізників може лише Антимонопольний комітет.

Відео