Львівські підприємці продаватимуть свою продукцію на ринку Японії | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські підприємці продаватимуть свою продукцію на ринку Японії
07 Грудня, 12:12

Львівські підприємці продаватимуть свою продукцію на ринку Японії

Шість львівських виробників, зокрема шкарпеток, рекуператорів та крісел, цієї осені взяли участь у міжнародній торговельній виставці у місті Кобе, що в Японії. Наразі частина підприємців знайшли нових партнерів та виходять на новий ринок. Про це повідомили у Львівській міській раді.

До прикладу, компанія Dodo Socks, під час участі у виставці знайшла нового торгового партнера і вже домовилась про співпрацю. Як розповіла представниця компанії Dodo Socks Ксенія Лазорик, до Японії на виставку вони привезли шкарпетки власного виробництва. А також спеціально підготували новий ексклюзивний дизайн з журавлями.

 

“Ми дуже вирізнялися з-поміж усіх на цій виставці, тому що в нас було щось таке невеличке і кольорове, тому біля нас завжди було багато людей. Спершу ми дарували ці шкарпетки, а потім нам порадили, щоб ми дарували їх за донати. Тож за другий день виставки ми зібрали 90 тисяч єн донатів. Ми пороздавали все, що в нас було, тому навіть просили, щоб нам довідправили шкарпеток. Наразі ми знайшли партнера, якому готуємо поставку”, – розповіла представниця компанії.

Окрім того, на виставці були і виробники рекуператорів – теплообмінників повітря. Компанія “Prana” має чималий досвід роботи на іноземних ринках, тож тепер готова працювати і в Японії.

«Ми працюємо з азійськими ринками, проте на ринку Японії ми ще не працювали. Зараз проводимо додаткові дослідження, тому що є ментальні, культурні відмінності, які потрібно врахувати в алгоритмах щодо користування нашим продуктом. Тобто ми його адаптуємо саме під ринок Японії і, я думаю, успіх не за горами”, – розповів Роман Кузич, співзасновник компанії “Prana”.

Зазначимо, що участь львівського бізнесу співфінансували за допомогою ваучерної підтримки Львівської міської ради.

За словами підприємців, участь львівського бізнесу у міжнародних виставках сьогодні – це можливість презентувати Україну світу та залучати нові ресурси.

Відео