Львівські підприємці виступають проти свавілля власника торгового центру | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські підприємці виступають проти свавілля власника торгового центру
28 Травня, 15:57

Львівські підприємці виступають проти свавілля власника торгового центру

У суботу, 29 травня, опівдні біля ТЦ «Інтер Сіті» на Сихові відбудеться спільна акція протесту орендарів цього торгового центру та мешканців прилеглих будинків. Люди кажуть, що вони виступають «проти свавілля та безглуздості, за право на працю і безпечне дозвілля».

14 травня кільком десяткам підприємців, які працюють на першому поверсі ТЦ «Інтер Сіті» прийшов лист від орендодавця – ДП «Інтергал-Буд» ТОВ «Фірма «Інтергал»» – звільнити впродовж 30 днів площу у зв’язку з проведенням капітального ремонту. Хоча договір на оренду у підприємців дійсний до кінця листопада цього року. Орендодавець посилається на необхідність проведення капітального ремонту, вимагає за згодою сторін призупинити оренду.

Оксана Новікова, директорка пекарні «Кримська перепічка», розповідає, що вже 10-ий день точиться боротьба підприємців за право працювати. Стільки ж часу мешканці прилеглих будинків стурбовані новиною про те, що їх улюблені місця сімейного дозвілля, затишок та простір перетворюється на черговий супермаркет.

«І нічого, що інфраструктура взагалі не адаптована під заїзд великогабаритного транспорту; що поруч розташований сучасний дитячий майданчик, де проводять вільний час діти та батьки; що немає належної кількості паркомісць. І нічого, що договори з діючими орендарями підписані до 30 листопада. Не встигши оговтатися від локдауну, в них вимагають звільнити приміщення за 30 днів, залишаючи без засобів для існування сотню людей, по суті знищуючи бізнес десятків орендарів. Гроші ж не пахнуть. На жодні поступки та аргументи власник не реагує. Єдина відповідь, що звучить з його вуст «Ми – власники, тому маємо право робити зі своєю власністю все, що вважаємо за потрібне», – додала підприємниця.

Підприємці зі скаргами уже звернулися в суд. Тим часом мешканці Сихова готові підтримати їх та відстояти свій громадський простір. усіх бажаючих просять долучитися до завтрішньої акції протесту.

 

Фото: Фейсбук

Відео