Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські підприємства братимуть участь у розробці космічних апаратів
10 Вересня, 15:30
logo-black

Львівські підприємства братимуть участь у розробці космічних апаратів

Львівський авіаційно-ремонтний завод та підприємство «Маркет-МАТС» підписали Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво з Конструкторським бюро «Південне» імені М. Янгеля. Тепер підприємства співпрацюватимуть у космічних та оборонних сферах. Координаційна нарада представників цієї галузі відбулася на базі Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу.

Учасники зазначають, що у перспективі такий консорціум може претендувати на потужну роль на світовому ринку авіаційно-космічного обладнання.

“Для нашого міста це означає передусім нові виробничі потужності, нові робочі місця з достойною заробітною платою та новий крок на шляху до зупинення відтоку високоінтелектуальних та кваліфікованих фахівців за кордон, – розповідає LMN один з учасників зустрічі, лідер громадської організації “Форум Львів і майбутнє” Ігор Кузьмак. – Ми вкотре наголошуємо, що для нас Львів майбутнього – це глобальне місто, з потужним високотехнологічним та науковоємким виробництвом і відповідальним бізнесом”.

67366718_2633724509973918_754869162588766208_n
Лідер ГО “Форум Львів і майбутнє” Ігор Кузьмак (ліворуч) та керівник Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» Олександр Дегтярев під час координаційної наради.

Додамо, Конструкторське бюро “Південне” було створене за радянських часів і відтоді спеціалізується на розробці космічних апаратів. На даний момент воно залишається одним з найважливіших світових розробників ракетно-космічної техніки. Зусиллями колективу КБ «Південне» і організацій-партнерів було створено дев’ять типів космічних ракет-носіїв, з використанням яких здійснено близько 500 запусків і виведено на орбіти більше 1 100 космічних апаратів.

Схожі новини