Львівські плавчині вибороли 4 медалі на Чемпіонаті України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські плавчині вибороли 4 медалі на Чемпіонаті України
20 Червня, 12:50

Наприкінці минулого тижня у Києві відбувався Чемпіонат України з плавання на відкритій воді. Дві львівські представниці вибороли по дві медалі. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Загалом, Львівщину на змаганнях представили 8 спортсменок.

«Одразу дві нагороди виборола Марія Городня. Вона стала чемпіонкою на дистанції 10 км серед дівчат своєї віковової категорії, а також на цій дистанції виборола срібло серед дорослих. Тренують спортсменку Андрій Шиманський, Андрій Копетчак та Петро Нагорний», – йдеться у повідомленні.

Серед дівчат на дистанцій 5 км чемпіонкою стала Софія Лесняк. Вона також виборола срібло серед дорослих. Її тренує Сергій Стецькович.

До десятки найкращих також увійшов Олександр Лукавецький, який показав 7 результат на дистанції 5 км серед юнаків. На змаганнях Олександр виконав норматив кандидата у майстри спорту України. Тренує спортсмена Сергій Стецькович.

До слова, за результатами змагань Марія та Софія мають змогу поїхати на чемпіонат Європи, який відбудеться у вересні 2023 року.