Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські правники створили Народне Антикорупційне Бюро
28 Лютого, 15:43
logo-black

Львівські правники створили Народне Антикорупційне Бюро

Юлія Швидко

У Львові запрацювало Народне Антикорупційне Бюро. Сюди можуть звертатися люди, які вважають себе потерпілими від корупційних дій поліції, прокуратури, суддів. Представники Бюро будуть розглядати кожну справу та надавати допомогу.

«З 2014 по 2016 роки суспільство чекало на реалізацію обіцянок людей, яких воно привело до влади. Я як правник теж мав надію, що правоохоронна система на чолі з суддями буде повністю очищена від продажних представників цих гілок. Очищення не відбулося, старі кадри залишилися.  Страх, яким була оповита суддівська вертикаль в постмайданівський період, пройшов. Стало зрозуміло, що антикорупційної реформи не буде, – розповідає LMN засновник Народного Антикорупційного Бюро Андрій Петришин. – Останньою краплею  до створення саме народного органу стало призначення Президентом на посаду голови Державного Бюро Розслідувань Романа Трубу. Ця особа була батогом генпрокурора Пшонки. Переслідував майданівців, які намагалися змінити країну на краще».

Засновники Бюро планують, що його робота буде базуватися на трьох напрямках: народне розслідування, народне рішення та народне приведення цього рішення у виконання. Учасники займаються збором та обробкою інформації, що доводить корупційні злочини.

«Основним напрямком нашої діяльності має стати саме суспільний тиск. Діяти типово – скарги, звернення – немає сенсу. У системи на типові заходи по боротьбі з корупцією – імунітет. Грати зі шахраями крапленими картами – смішно, – додає Андрій Петришин. – Як ми об’явили про своє існування, отримали ряд скарг з документами, що свідчать про корупційні злочини. Звертаються особи, кримінальні провадження яких не розслідуються роками. В когось спалили заживо брата, в когось віджали бізнес. Ми будемо проводити власне розслідування та слідкувати за справами, поки по них не винесуть вироки».

Усю інформацію про корупційні дії організатори Бюро просять передавати на електронну пошту ukraine.nab@gmail.com, або ж за телефоном: 067-177-85-77.

Схожі новини