Львівські «Пункти незламності» призупиняють роботу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські «Пункти незламності» призупиняють роботу
04 Квітня, 15:14

Львівські «Пункти незламності» призупиняють роботу

У Львові призупиняють роботу Пунктів Незламності, які розпочали роботу наприкінці листопада минулого року. Це пов’язано із покращенням погодних умов та стабільним електропостачанням. Однак, у разі потреби, вони будуть готові відновити свою роботу.

Про це розповіли у Львівській міській раді:

«Пункти Незламності ми відкрили у Львові у час війни, коли почалися відключення електропостачання, і як наслідок, у частини будинків зупинялося теплопостачання. Тому, у цих пунктах люди мали змогу погрітися, попити гарячого чаю чи кави, зарядити свої гаджети. Зараз вже квітень і температура піднімається, а електропостачання не відмикають, тому призупиняємо роботу наших Пунктів Незламності», – повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

 

Нагадаємо, у Львові було облаштовано 21 міський пункт обігріву – Пункти Незламності. У пунктах була можливість погрітися, попити гарячого чаю чи кави, зарядити гаджети. Усі пункти було нанесено на інтерактивну карту, та працювали із 09:00 год і до 21:00 год.

Відео