Львівські сімейні лікарі повернулися у робочі кабінети: пацієнтів приймають за спецпротоколом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські сімейні лікарі повернулися у робочі кабінети: пацієнтів приймають за спецпротоколом
18 Травня, 16:32

Львівські сімейні лікарі повернулися у робочі кабінети: пацієнтів приймають за спецпротоколом

Відсьогодні, 18 травня, у Львові в штатному режимі відновили роботу міські поліклініки та амбулаторії. Прийом пацієнтів відбуватиметься за попереднім записом, а заходити у приміщення потрібно виключно в масках. Перед входом усім вимірюватимуть температуру тіла, повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Між записом на візит передбачено 10-хвилинний інтервал. За цей час техпрацівники повинні провітрити приміщення і продезінфекувати поверхні.

«Звертаємося до всіх мешканців бути свідомими і відповідальними, за відсутності гострої потреби – залишатись вдома і контактувати зі своїм лікарем дистанційно. А якщо прийшли в поліклініку чи амбулаторію – обов’язково дотримуватись усіх карантинних обмежень і заходів безпеки. Бо лише так зможемо уберегти себе і своїх рідних», – зазначив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Сімейні лікарі будуть працювати за таким протоколом:

  1. Лікар попередньо телефонує до записаного пацієнта, аби з’ясувати інформацію про його стан та епіданамнез для розведення потоків хворих.
  2. Консультації телефоном для пацієнтів, особливо вагітних та дітей першого року життя; за необхідності – планові огляди вдома.
  3. Між записом пацієнтів — 10-хвилинний інтервал; за цей час – провітрювання приміщень та дезінфекція поверхонь.
  4. Вхід для пацієнта – лише в масці, після безконтактного вимірювання температури та опитування щодо епіданамнезу та причини візиту.
  5. Після термометрії, пацієнтів із підвищеною температурою скеровують в окремий кабінет.
  6. Кабінет для прийому пацієнтів із підвищеною температурою працює в 2 зміни з 30- хвилинною перервою для вологого прибирання (2−3 рази за зміну), провітрювання й ультрафіолетового опромінення.
  7. За сприятливих погодних умов пацієнтам рекомендують очікувати на вулиці.
  8. Лікарі планують графіки щеплень, забезпечують окремі маршрути пересування та визначають окремі години прийому для таких пацієнтів; бактерицидне опромінення кабінетів щеплень після кожного пацієнта.
  9. Проведення щеплень поєднують із плановими оглядами дітей або ж одночасним введенням інших вакцин, згідно з календарем щеплень.

Фото: ілюстративне

Відео