Львівські спортсмени вибороли 5 медалей на Європейських іграх | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські спортсмени вибороли 5 медалей на Європейських іграх
03 Липня, 17:18

Львівські спортсмени вибороли 5 медалей на Європейських іграх

Вчора, 2 липня, у Кракові завершилися ІІІ Європейські ігри. Загалом,  українські спортсмени здобули 41 нагороду. Водночас, львівські спортсмени вибороли 5 медалей.

Про це повідомили у міській раді.

В цілому, українські спортсмени вибороли різні медалі: 21 золотих, 12 срібних та 8 бронзових нагород.

Значний внесок у медальну скарбничку України зробили і представники Львівщини. Відтак, веслувальниця Валерія Терета разом із Людмилою Лузан тріумфувала на дистанції 500 метрів у каное-двійці.

Водночас, львів’яни Павло Коростильов та Юлія Коростильова перемогли у змаганнях з швидкострільного пістолета у змішаних командах.

«Третю медаль для міста Лева здобули Анастасія Німець та Юлія Коростильова. Допомогла їм у цьому олімпійська чемпіонка Олена Костевич. Українські дівчата змагалися у командній стрільбі на 25 метрів з пістолета. Провівши дві чудові кваліфікаційні частини, наші стрільчині відібралися до золотого фіналу, гарантувавши щонайменше срібло», – йдеться у повідомленні.

У фіналі вони боролися із польськими спортсменками. Вкінці спортсменки зробили серйозний ривок та зуміли отримати перевагу – 16:10 на свою користь.

До слова, чимало інших львівських спортсменів було близькими до медалей у різних видах спорту. Наприклад, у брейкінгу Львів представляв Олександр Гатин-Лозинський, у веслуванні – Олександр Зайцев та Віталій Вергелес, у карате – Катерина Крива та Галина Мельник, у легкій атлетиці – Роман Ростикус, у кульовій стрільбі – Святослав Гудзий.

Крім того, у стендовій стрільбі близькою до перемоги була Олена Охотська, у сучасному п’ятиборстві – Юрій Ковальчук, у триатлоні – Софія Прийма та у фехтуванні – Даниїл Гойда, Ростислав Герцик та Клод Юнес.

Відео