Львівські спортсмени здобули дві медалі на Всеукраїнських змаганнях з біатлону | Львівська мануфактура новин
Львівські спортсмени здобули дві медалі на Всеукраїнських змаганнях з біатлону
23 Лютого, 13:36

Вчора, 22 лютого, на навчально-спортивній базі зимових видів спорту у с. Тисовець, що на Стрийщині, розпочались Всеукраїнські змагання з біатлону серед юнаків та дівчат, присвячені пам’яті загиблих захисників України. Львівські спортсмени уже вибороли срібну та бронзову медалі. Про це розповіли у Львівській ОВА.

Львівщину на змаганнях представляють 14 вихованців Львівського обласного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту та дитячо-юнацької спортивної школи «Янтар» з Новояворівська.

У перший день змагань на 7 км змагалися юнаки старшої та середньої вікової групи, а також дівчата цих же груп – на дистанції 6 км.

Львівські біатлоністи уже вибороли дві медалі: Вікторія Ясенич здобула срібло, а Христина Руда – бронзу. До перемоги був близьким Ілла Данич, який посів п’яте місце у змаганнях.

Зазначається, що на спортсменів чекають ще три дні змагання. Сьогодні, 23 лютого, визначатимуть найкращих у спринті серед юнаків та дівчат молодшої вікової групи. У п’ятницю визначать переможців в індивідуальній гонці серед юнаків та дівчат старшої та середньої вікових груп.

А в суботу свою майстерність в індивідуальній гонці демонструватимуть юнаки та дівчата молодших вікових груп.