регіональні новини
Написати нам
Львівські студенти збирають кошти на слуховий апарат для першокурсника
12 Серпня, 10:25

Львівські студенти збирають кошти на слуховий апарат для першокурсника

Уряд студентів Українського Католицького університету звернувся до небайдужих людей з проханням допомогти талановитому студентові, який чує лише на 5%.

“Ми збираємо 60 тисяч гривень на новий слуховий апарат для Олега Резанова, його літературний псевдонім – “Їжак”. Хлопцю двадцять дев’ять років і УКУ – його третя спроба здобути вищу освіту. Перший університет залишився у анексованому Криму, а у другому – його “попросили” піти, бо заважав навчальному процесу. Зараз він навчається на першому курсі історичного факультету. Їжак має хист епатажно описувати побачене, але не може описати почуте: чує лише на одне вухо і лише на 5%. Любить класичну музику, проте його слуховий апарат спотворює звуки”, – пишуть на сторінці студентського уряду.

Наразі залишилося зібрати майже 27 тис. грн. Допомогти Олегу можна різними способами. Доєднатися до поширення проекту #ЇжакПочує або придбати шкарпетки Dodo Socks з їжаком у крамниці центру Шептицького на першому поверсі.

Якщо Ви з іншого міста і хочете купити шкарпетки, тоді оплатіть їхню вартість від 80 грн за пару на картку 5375414102058376, одержувач Михайло Ємчура. Та надішліть Mykhailo Yemchura скрін про оплату та адресу, на яку прислати пакунок.

Фото: соціальні мережі

Схожі новини