Львівські священники оголосили збірку «Різдвяні пташки» на дрони для 80 бригади (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські священники оголосили збірку «Різдвяні пташки» на дрони для 80 бригади (ВІДЕО)
26 Листопада, 20:23
logo-black

Львівські священники оголосили збірку «Різдвяні пташки» на дрони для 80 бригади (ВІДЕО)

Священник Роман Гром та військовий капелан Іван Гальо оголошують акцію «Різдвяні пташки» –  це велика збірка на дрони для бійців 80 бригади.  Про це у своєму дописі розповів Роман Гром.

«Звідусіль, зокрема від військових, чуємо про постійну величезну потребу в дронах. Метою цієї акції є обʼєднати  найбільшу кількість вертепів і коляд навколо збору коштів і закупівлі дронів, зокрема для 80-ї бригади», – розповів Роман Гром.

Долучитися до ініціативи може кожен охочий. Для цього необхідно організувати у своєму місті або селі вертеп або коляду. Після цього написати в коментарях під дописом або в приватні повідомлення пану Роману або на сторінці “Різдвяні пташки” в соцмережах, що підтримуєте акцію. 

Тоді ви отримаєте для свого вертепу або коляди Вифлеємську зірку, яку священники надішлють поштою і йдете колядувати або вертепувати.

Усі  «заколядовані» кошти потрібно буде перерахувати на рахунок громадської організації, з якого буде проводитись закупівля дронів. 

І найголовніше, наприкінці  усіх різдвяних свят ви зможете цілою вертепною командою приїхати на наймасовіший з’їзд вертепів. 

«Наприкінці усіх різдвяних свят ми плануємо зробити зʼїзд усіх коляд, які підтримали нашу акцію. На ньому ми хочемо встановити рекорд України по виконанню коляди найбільшою кількістю вертепів у історії», – додав  Роман Гром.

Зазначимо, що нещодавно 7 дронів від журналістів LMN і волонтерів вирушили на фронт.

User Image
Вікторія Васильченко
Відео