Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські веслувальники вибороли три медалі на чемпіонаті України з марафону
18 Травня, 19:09

Львівські веслувальники вибороли три медалі на чемпіонаті України з марафону

У Вінниці відбувся чемпіонат України з марафону пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка з веслування на байдарках і каное. Представники зі  Львівщини вибороли три медалі. Про це розповіли в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Загалом, у змаганнях взяли участь 152 спортсмени із 19 областей.

«Чемпіонкою України серед юніорів у каное-одиничці на дистанції 11,8 км стала Олеся Лем. Вона також стала віцечемпіонкою у цьому класі човнів на дистанції 3,4 км. Тренується спортсменка у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №1 та Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у байдарці-одиничці на дистанції 19 км стала Софія Титус здобула бронзову нагороду. Вона тренується у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Веслярик» та навчається у Львівському обласному фаховому коледжі спорту.

Зазначається, що до десятки найкращих на різних дистанціях увійшли інші спортсмени зі Львівщини, зокрема: Тимофій Вознюк, Діана Полюшок, Микола Мручковський, Іван Колодій, Андрій Гарасюк та Олександр Соловйов.

До слова, Ігор Присяжнюк, пам’яті якого присвячені змагання, — український каноїст, що загинув у 2014 році у зоні АТО на Донбасі, захищаючи Україну.

Схожі новини