Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські ветеринари відмовились лікувати пораненого собаку
11 Грудня, 15:48

Львівські ветеринари відмовились лікувати пораненого собаку

Віра Потічна

Вчора між працівниками ЛКП “Лев” та мешканцем Львова трапився конфлікт. Чоловік збив на дорозі собаку, з тяжкими травмами привіз її на госпіталізацію у ветклініку, але там тварину відмовились брати на стаціонар.

“ДТП сталася на вулиці Володимира Великого. Перед моєю автівкою вибіг собака. Удару уникнути не вдалося. Я зупинився, тварина повзла по дорозі на передніх лапах. Викликав ветеринара. Той вколов тварині знеболювальне. Через декілька хвилин прибув екіпаж поліції, разом поїхали у ветеринарну міську клініку ЛКП “Лев”, що на вулиці Промислова, 56″, – розповідає у соцмережі Ярослав.

Чоловік  просив госпіталізувати пса. Але у ветклініці йому відмовили. Послались на брак місць.

“Розмовляв з директорм ЛКП. Вона сказала, що місць у них нема і не буде. А собаку я можу лишити там, де взяв. Викликав ще один екіпаж поліції, написав заяву на цих “любителів тварин” та забрав собаку до платної ветеринарної клініки. Її мені теж порадили вище зазначені “ветеринари”, – додає чоловік. – Підозрюю, схема відкатів тут працює повним ходом, а ще волонтерська допомога, яка великими літерами зазначена у них на сайті”.

Чоловік досі розшукує власників тварини. Готовий оплатити її приватне лікування.

Керівництво ЛКП “Лев” запевнило LMN, що помогти постраждалій тварині й справді нічим не могли.

“Ми проводимо стерилізацію бездомних тварин. Крім того, маємо шість місць для надання медичної допомоги собакам і два для котів. Якщо би нині прийняли більше, то завтра відмовимо якісь тварині в стерилізації. А це сотні народжених бездомних псів і котів. Чоловікові, який привіз до нас пса, так і сказали. Але він наполягав, щоб ми шпиталізували собаку, яка по його ж вині отримала травму. Запропонували взяти пса додому на час, доки у нас звільниться місце. Але він так не захотів”, – говорить директор ЛКП «Львів» Оксана Кушак.

 

Директор каже, зараз у них на медичному догляді  десять собак, а це й так забагато.

“Маємо 14,5 сотих території. Розширити якось приміщення, щоб надавати поміч всім тваринам, з якими до нас приходять, справді нема можливості. Тому радимо людям, які пожаліли тварину на вулиці, за власний кошт її лікувати”, – пояснює Кушак.

Один день перебування хворої собаки чи кота у приватній ветеринарній клініці Львова обійдеться від 400 до 1000 грн.

LMN раніше повідомляла, що ЛКП «Львів» збирає допомогу на облаштування лабораторії для переливання крові собакам. Її облаштують в одному із приміщень клініки. Щоби придбати лише одну цинтрефугу для роботи, треба 150 тисяч гривень.

 

Фото: взяте із соціальної мережі “Фейсбук”

Схожі новини