Львівські зірки разом із незрячими дітьми покажуть виставу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські зірки разом із незрячими дітьми покажуть виставу
22 Січня, 17:10

Львівські зірки разом із незрячими дітьми покажуть виставу

23 січня 2019 року у Палаці культури ім. Гната Хоткевича у Львові відбудеться прем’єра вистави-мюзиклу «Казка на білих лапах».  Спектакль об’єднає на одній сцені естрадних зірок і незрячих дітей з різних куточків України.

На сцені відбуватиметься святкування Різдва у колі інтелігентної львівської родини. Роль мами виконуватиме відома співачка Оксана Муха, роль батька – соліст вокальної формації «Піккардійська Терція» Ярослав Нудик. Завершиться театралізований вечір візитом зіркових колядників, зокрема скрипаля Олександра Божика.

У мюзиклі братимуть участь 17 незрячих дітей віком 7-14 років із Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Дніпропетровської, Миколаївської, Хмельницької, Рівненської, Волинської областей.

Ярослав Нудик – автор ідеї, композитор та музичний керівник цього проекту. Нагадаємо, нещодавно він працював над «Дитячим Кобзарем», який був виданий шрифтом Брайля та озвучений.

 

«Хочемо привернути увагу людей до питання творчої самореалізації незрячих дітей та залучення їх до мистецького життя. Саме таку мету ставили перед собою, коли робили постановку «Казку на білих лапах», — розповідає Ярослав Нудик.

 

Вхід на виставу-мюзикл – за запрошеннями. Початок о 18.00.

Контактна особа: Оксана Потимко, тел.: (097) 244 06 84

Відео