Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівського фельдшера визнали найкращим медичним працівником України
10 Серпня, 09:16

Львівського фельдшера визнали найкращим медичним працівником України

Фельдшер з медицини невідкладних станів бригади екстреної допомоги Львівського обласного центру медицини катастроф Андрій Голод отримав “Орден Святого Пантелеймона” в номінації “Найкращий медичний працівник”, передає Zaxid.net.

Церемонія нагородження відбулася вчора, 9 серпня, у Києві. Також серед номінантів від Львівщини на отримання відзнаки були:

  • завідувачка Центром первинної медико-санітарної допомоги Давидівської ОТГ Ірина Гнатів – у номінації “Найкращий лікар”;
  • завідувач третього хірургічного відділення Львівської лікарні швидкої допомоги Станіслав Рачкевич – у номінації “Новатор охорони здоров’я”;
  • завідувач кафедри променевої діагностики Львівського національного медуніверситету Юрій Іванів – у номінації “За досягнення у міжнародному співробітництві у охороні здоров’я”;
  • директор Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко – у номінації “Взірець служіння суспільству”;
  • лікар відділення невідкладної медичної допомоги військового госпіталю Роман Дмитришин – у номінаціях “Медалі Святого Пантелеймона”, “За лікарське мистецтво”;
  • медсестра хірургічного відділення Західноукраїнського дитячого медичного центру Христина Мамчур – у номінації медалі “За турботу і ласку до хворого”.

“Те, що представники Львівщини практично в усіх номінаціях увійшли до четвірок кращих – це високий показник професійності та служіння людям. Це дійсно висока оцінка медичної спільноти нашої області”, – каже голова Українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда.

Нагорода “Орден Святого Пантелеймона” заснована 2009-го року і з 2017 є найвищою громадською нагородою для медиків за професіоналізм і милосердя в Україні. Також її називають “Оскаром” у медицині. Відзнаку підтримують усі християнські церкви в Україні, МОЗ та Національна академія медичних наук.

Орден вручають у п’яти номінаціях, ще у трьох – медаль для молоді, на яку можуть претендувати медики віком до 35 років. У 2019 році також запровадили відзнаку для іноземців – “За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України”. Урочиста церемонія нагородження щорічно проходить 9 серпня у День святого великомученика і цілителя Пантелеймона в Києві.

Фото: Олега Дуди.

  • 0
  • 71
Схожі новини