Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівського лікаря, якого звільнили по вині будівельників, поновили на роботі
22 Січня, 09:10

Львівського лікаря, якого звільнили по вині будівельників, поновили на роботі

Вчора, 21 січня, Шевченківський районний суд Львова визнав незаконним наказ про звільнення заступника головного лікаря обласного перинатального центру Ігоря Прокопіва. Він та ще троє колег позбулися робочих місць у травні торік через будівельні недоліки під час реконструкції медзакладу.

«Після шести місяців судового процесу мене поновили на раніше займану посаду. Не тримаюся посади, хочу і буду працювати лікарем. Пішов до суду, бо змушений був довести абсурдність та незаконність наказу на звільнення лікарів», – зазначив Ігор Прокопів.

Рішення суду також чекає завідувач відділення перинатального центру Ігор Ковальчук. Крім позивачів, роботу втратили також Лариса Янів та Василь Перцович. Причиною звільнень директор центру Ігор Потапов назвав «самоусунення від спостереження за здійсненням ремонтно-будівельних робіт центру».

Перед звільненням, 22 травня, голова ЛОДА Олег Синютка відвідав центр. Зауважив, що двері у приймальному покої завузькі, приміщення рентген-кабінету та стерилізаційного відділення неправильно облаштовані.

«Чи завідуючі не бачили недоліки? Чи вони сліпі? А сліпий лікар працювати не може», – Синютка тоді дорікнув адміністрації лікарні.

Медики центру обурюються: Синютка та його заступники впродовж реконструкції не один раз інспектували будівельні роботи. Та жоден з чиновників теж не помітив недоліків.

Фото: IA ZIK

Схожі новини