Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівського паталогоанатома оштрафували за те, що вимагав у родичів померлих хабарі
14 Листопада, 12:23

Львівського паталогоанатома оштрафували за те, що вимагав у родичів померлих хабарі

Шевченківський районний суд оштрафував двох працівників патологоанатомічного центру Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова, які брали у родичів померлих хабарі за розтин та інші безкоштовні послуги, повідомляє zaxid.net.

Як з’ясувало слідство, 76-річний патологоанатом Богдан Гулевич разом з 51-річним медбратом Романом Наконечним мінімум тричі отримували хабарі за проведення розтину тіл, зберігання їх у холодильних камерах, миття та одягання.

Зокрема, 26 травня минулого року вони отримали 2000 гривень від родичів померлого за розтин та підготовку тіла до поховання. 22 серпня цього ж року Роман Наконечний взяв 2400 гривень для себе і свого керівника Богдана Гулевича за транспортування померлого з Кам’янка-Бузького району та його розтин. А 28 серпня Наконечний з Гулевичем отримали за підготовку тіла до поховання 2300 гривень на двох. Усі послуги, за які чоловіки брали гроші у родичів померлих, мали б надаватись безкоштовно.

Під час судового засідання 4 листопада 2019 року Гулевич з Наконечним визнали свою провину і заявили, що каються у скоєному.

Чоловіків судили за отримання неправомірної вигоди за змовою групи осіб. Суддя Шевченківського райсуду Ірина Зима, яка розглядала цю справу, призначила Гулевичу і Наконечному максимальний штраф за цією статтею – по 12 750 гривень кожному.

 

Схожі новини