Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівського онкохірурга нагородили орденом “Гордість медицини”
02 Жовтня, 09:30

Львівського онкохірурга нагородили орденом “Гордість медицини”

1 жовтня, під час урочистостей з нагоди початку XVIII Конґресу Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ), голову Українського лікарського товариства у Львові, онкохірурга Олега Дуду нагородили орденом «Гордість медицини», повідомляє Zaxid.net.

Президент Українського медичного клубу Іван Сорока оголосив, що цією високою нагородою Олег Дуда нагороджується за розбудову охорони здоров’я України, визначні особисті досягнення у лікуванні, науково-практичній і просвітницькій діяльності.

Олег Дуда– онкохірург, заступник директора Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру і голова Українського лікарського товариства у Львові.

Конґрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств проходить з 1 по 3 жовтня. Через пандемію коронавірусу він проходить у форматі онлайн. Впродовж трьох днів близько 700 лікарів з України і українських лікарів з 10 країн світу візьмуть участь у 14 симпозіумах Конґресу.

image-38

Світова Федерація Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ) – єдина у світі українська лікарська громадська організація міждержавного значення, яка була створена у 1977 році за ініціативи українського лікарського товариства Північної Америки. Її мета – об’єднання лікарів світу, вихідців з України, задля служіння на благо своєї батьківщини і на користь українських лікарів, які були вимушені жити за кордоном.

Нині осередки СФУЛТ є у Північній Америці (США і Канада), Бразилії, Німеччині, Великій Британії, Франції, Болгарії, Словаччині, Чехії, Польщі, Росії, Австралії, Австрії. Ще у низці країн іде процес організації товариств.

Фото з відкритих джерел.

Схожі новини