Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівському лідеру “антивакцинаторів” оголосили підозру, його координували росіяни
16 Листопада, 16:39

Львівському лідеру “антивакцинаторів” оголосили підозру, його координували росіяни

Сьогодні у Львові працівники СБУ блокували антиукраїнську мережу, яка під кураторством Росії розробляла плани захоплення влади. Під виглядом антивакцинаторських гасел зловмисники хотіли дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі.

Так, зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередньою інформацією, їхні дії координували російські куратори, – кажуть у СБУ.

Лідеру так званих «антивакцинаторів» та ще одному фігуранту провадження, росіянину, повідомлено про підозру за ст. 109 Кримінального Кодексу України. Під час санкціонованих обшуків вилучено докази, які вказують на можливе фінансування їх діяльності представниками РФ.

У розпорядженні СБУ є беззаперечні докази причетності фігурантів до протиправної діяльності, в тому числі переписки, в ході яких зловмисники підшукували зброю та співучасників, які мали захоплювати владу у відповідних регіонах. Потім вони збиралися створити на території України власні територіальні громади із «власною міліцією» та «економікою».

Додамо, обшуки стосуються відомого у Львові “активіста” Остапа Стахіва. Саме до його помешкання сьогодні приходили правоохоронці. На підтримку ж Стахіва прийшло кілька десятків його прихильників, які блокували роботу правоохоронців. Вони навіть повідомили про мінування будинку на вулиці Івана Франка, 60, де мешкає Остап Стахів.

На місце події приїжджали вибухотехніки, однак до помешкання їх не впустили.

Остапові Стахіву 35 років, він відомий у Львові участю в скандальних акціях протесту, які називають проплаченими. Від початку пандемії коронавірусу активно виступав проти карантину, а згодом організував мітинги проти вакцинації.

Схожі новини