Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівську лікарку судитимуть за смерть пацієнта
25 Січня, 11:43

Львівську лікарку судитимуть за смерть пацієнта

Завідувачку відділення 1-ї міської клінічної лікарні імені Князя Лева судитимуть за професійне недбальство, внаслідок якого померла людина. Прокуратура завершила розслідування і передала справу до суду, пише Захід.нет

Лікарку підозрюють у неналежному виконанні свої професійних обов’язків та недбалому ставленні до них, що в результаті спричинило смерть людини.

Випадок трапився ще 27 грудня 2017 року. 39-річний поцієнт поскаржився на головні болі та постійну закладеність носа. Його скерували на операцію.

«З’ясувалось, що до проведення операції, згідно з аналізами, у потерпілого виявили гостре запалення слизової оболонки, що забороняло будь-яке оперативне втручання. Проте лікар проігнорувала цей факт, не провівши належної діагностики хворого, знехтувавши додатковими дослідженнями і обстеженнями, прооперувала потерпілого», — кажуть у пресслужбі прокуратури.

Як наслідок, після операції у пацієнта розвинулась вірусно-бактеріальна інфекція, сепсис, в результаті чого він помер.

Завідувачці відділення вже повідомили про підозру.  За неналежне виконання професійних обов’язків жінці загрожує позбавлення волі до 2 років.

Справу передали до суду.

Схожі новини