Львівську облраду завтра пікетуватимуть медики | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівську облраду завтра пікетуватимуть медики
02 Грудня, 14:31

Львівську облраду завтра пікетуватимуть медики

Працівники КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» планують завтра, 3 грудня, вийти з пікетом під стіни Львівської обласної ради. Вимагатимуть проведення конкурсу на гендиректора та чесне розподілення коштів між працівниками, – пише Leopolis.news

«Колеги, друзі, співробітники, на жаль, ситуація з нашим підприємством і з нами зокрема виглядає дуже плачевно. Надалі продовжується ігнорування колективу та бездіяльність із сторони керівництва. Сьогодні отримали премію з обласних коштів, щоправда, не всі – «це ж на розгляд адміністрації», – написано в повідомленні медиків.

Медики закладу незадоволені тим, як їхня адміністрація розподіляє премії, кошти на які виділяє облрада. Зокрема, ці гроші отримують бухгалтери та керівники структури, а от медики, які їздять на виклики, не мають нічого.

«Цьому всьому потрібно покласти край: нашій злиденності, обіцянкам зі сторони адміністрації, які виглядають брехнею, край нашим мізерним зарплатам та нікчемним умовам праці! Треба вимагати проведення конкурсу на гендиректора. Добитися можливості колективом контролювати хід конкурсу. Створити наглядову раду із працівників, яка буде контролювати роботу генерального директора. Вже тоді прозоро, чесно розподіляти гроші між працівниками, а не тільки обраним.  Оскільки обласна рада ігнорує прохання про зустріч, адміністрація бездіяльна, мусимо відстояти себе, показати, що ми не жебраки, щоб щомісячно випрошувати премію і далі їсти обіцянки», – наголошують працівники центру.

Медики із центру медицини катастроф кажуть також, що їм не видали форму і забрали із користування автомобілі класу С, натомість працівники їздять на виклики транспортом В-класу.

На думку працівників центру, така ситуація виникла, бо на початку наступного року КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ліквідовуватимуть.

Нагадаємо, у лютому працівники Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф заявили, що вдадуться до страйку, якщо обласна влада не зверне увагу на критичний стан, в якому опинився центр, та не виконає низку вимог. Серед іншого, ішлося про усунення з посади керівниці Львівської станції швидкої допомоги Наталії Поважук та збільшення зарплати працівників «швидкої».

ФОТО: Прикарпаття орг. (ілюстрація)

Відео