Львівську суддю з 10-річним стажем звільнять: провалила іспит | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівську суддю з 10-річним стажем звільнять: провалила іспит
25 Грудня, 11:16

Львівську суддю з 10-річним стажем звільнять: провалила іспит

Суддя Франківського райсуду Львова Мирослава Гулієва не склала іспит на відповідність займаній посаді. Через те у Вищу раду правосуддя невдовзі внесуть подання про її звільнення, повідомила прес-служба Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Гулієва стала відомою завдяки справі двічі затриманого нетверезим за кермом головного лікаря 6-ї поліклініки Львова Юрія Токарєва. Після кількох судових засідань, на які Токарєв не з’явився, суддя закрила справу через закінчення терміну притягнення до відповідальності. Медик уникнув позбавлення прав та штрафу в 10,2 тис. грн.

Також Гулієва розглядала позов заступника начальника управління «К» СБУ Василя Пісного до журналістів антикорупційного видання «Наші гроші. Львів». У 2014 році, коли Пісний вперше намагався через суд видалити з сайтів статті про себе, Мирослава Гулієва ухвалила рішення про часткове задоволення позову. Під час розгляду в апеляції та касації цю справу направили на новий розгляд іншим суддею.

Гулієва є однією з 24 суддів, які під час оцінювання 21 грудня показали незадовільні результати. У рішенні Вищої кваліфікаційної комісії навпроти її прізвища написано: «не відповідає займаній посаді/не складено іспит. Внести до ВРП подання з рекомендацією про звільнення з посади судді». Її не допустили до другого етапу оцінювання, під час якого відбуватимуться співбесіди і аналіз професійних досьє.

Мирослава Гулієва працює суддею Франківського райсуду Львова з 2008 року. До того часу була помічницею судді та голови цього ж суду.

Відео