Львівську вчительку офіційно звинуватили у загибелі шестикласника на водоспаді Кам’янка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівську вчительку офіційно звинуватили у загибелі шестикласника на водоспаді Кам’янка
12 Серпня, 09:16

Львівську вчительку офіційно звинуватили у загибелі шестикласника на водоспаді Кам’янка

Вчительку львівської середньої школи №82 Людмилу Гребень офіційно звинуватили у смерті шестикласника Артема Прадєда-Янчака, який загинув під час шкільної екскурсії на водоспад Кам’янка. Обвинувальний акт щодо 45-річного педагога скерували до Сколівського районного суду, передає Zaxid.net.

Людмила Гребень працює вчителькою музики. Вона також була класною керівницею 6-В класу, де вчився загиблий учень – 12-річний Артем.

Нагадаємо, що він загинув 2 червня під час шкільної екскурсії на водоспад Кам’янка у національногому природному парку «Сколівські Бескиди». Намагаючись зробити селфі, Артем Прадєд-Янчак послизнувся на камінні і впав у водоспад. При цьому він зачепився ногою за коріння і захлинувся водою.

Загалом групу з 44 школярів львівської школи №82 супроводжували п’ятеро дорослих – троє вчителів і двоє батьків. Після загибелі хлопчика класну керівницю госпіталізували з серцевим нападом. Тепер вона постане перед судом за звинуваченням у неналежному виконанні обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей. Санкція цієї статті передбачає від трьох до п’яти років ув’язнення.

Директор парку «Сколівські Бескиди» Василь Приндак зазначив, що після загибелі школяра захист навколо водоспаду зробили надійнішим.

«Від того часу ми вже обгородили верхню частину водоспаду сіткою, а в нижній частині замінили загородження з дерев’яного на металеве. Також зробили додатковий загороджений оглядовий майданчик», – стверджує він.

Фото: Фейсбук

Відео