Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівських безхатченків помиють, причешуть та одягнуть у чистий одяг
25 Вересня, 18:47

Львівських безхатченків помиють, причешуть та одягнуть у чистий одяг

У п’ятницю, 27 вересня, об 11.00  у «Домі милосердя», що на вул. Мазепи, 48,  надаватимуть для безхатченків комплекс санітарно-гігієнічних та інших послуг, повідомляє пресслужба ЛМР.

Під час акції безпритульні зможуть не тільки помитися. Їм запропонують чистий одяг та перукарські послуги. Крім того, вони зможуть, за необхідності, отримати консультацію юриста, психолога та соціального працівника. Також усім бездомним пропонуватимуть скористатися можливістю отримати первинний фаховий медичний огляд. По завершенні усіх процедур відбудеться спільна трапеза.

«Мета цієї ініціативи — наочно продемонструвати нашим безпритульним можливості систематичного одержання основних первинних послуг і відчути очевидні переваги, адже у місті є всі умови для їх надання. Інформацію про можливість скористатись цією послугою серед безпритульних розповсюджують працівники управління соціального захисту, Львівського центру соціальних служб, спільно із працівниками Центру обліку та нічного перебування бездомних, які періодично відвідують місця організованого харчування бездомних, а також місця їхнього скупчення. Однак, Львівська міська рада також звертається до небайдужих громадян з проханням за можливості поширити інформацію про дану акцію серед безхатьків», — повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР.

До слова, що в місті помитися можна в кількох місцях. Власне, щоденно в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб по вул. Кирилівська, 3а. Тут також працює відділення нічного перебування, в якому особи можуть залишитися на нічліг, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, послуги з реєстрації, а також першу медичну допомогу.

Також, щоденно санітарно-гігієнічні послуги бездомні можуть отримати саме у «Домі милосердя».

Фото:  vgorode.ua

  • 0
  • 202
Схожі новини